Dzień krawata na Dzień Chłopaka

1 października w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA. Tego dnia wszyscy chłopcy, którzy założyli krawat byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej. Samorząd uczniowski przygotował dla naszych chłopaków przygotował wiele atrakcji. Na przykład  na przerwach mogliśmy posłuchać różnorodnej muzyki i zobaczyć chętnych chłopców zmagających się w bardzo wymyślnych konkurencjach. Zaczęliśmy od profesjonalnego pokazu mody, w którym nasi koledzy występowali w butach na szpilce. W dalszej kolejności mogliśmy podziwiać chłopców zaplatających warkocze naszym koleżankom, przyszywających guziki czy odgadujących nazwy kobiecych  kosmetyków. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursów gratulujemy. W ten poniedziałek było bardzo wesoło i elegancko, dlatego już dziś zapraszamy na dzień spódnicy z okazji dnia kobiet w marcu.

14 listopada 2018