Dzień spódnicy na Dzień Kobiet

Nawet, jeśli na co dzień nasza damska część społeczności szkolnej nie przepada za spódnicami to 7 marca zrobiła wyjątek. Spodnie poszły w odstawkę i ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby, w końcu Dzień Kobiet trzeba było należycie uczcić! Dzień spódnicy na Dzień Kobiet takie hasło przyświecało akcji zorganizowanej przez SU. Chłopcy z klasy piątej wykazali się niezwykłą pomysłowością przygotowując zabawne konkursy- niespodzianki dla swoich koleżanek. Na przerwach chętne dziewczyny mogły zmierzyć się w bardzo wymyślnych konkurencjach. A oto niektóre z nich, wbijanie gwoździ, wiązanie krawata  czy rozpoznawanie dziwnie wyglądających narzędzi z warsztatu. O zwycięstwie  decydowały zręczność i intelekt.  Było elegancko, radośnie i wesoło!!!Dzień kobiecości, stanowił doskonałą okazję, żeby wyglądać inaczej niż zwykle- bardzo elegancko. Myślę nawet, że stał się inspiracją dla mniejszych i większych dam naszej szkoły do skomponowania w przyszłości wygodnego i kobiecego stroju.

Opiekunka Samorządu Uczniowskiego SP dziękuje wszystkim, którzy tego dnia ubrani byli stosownie do obchodzonego święta.

12 marca 2019