Szanowni Rodzice.

Uprzejmie informuje, iż dnia 11 września 2018 r. (wtorek) o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny odbędzie się zebranie ogólne dla rodziców, a następnie zebranie z wychowawcami klas.

Jednocześnie informuję. że jest możliwość ubezpieczenia dziecka w T.U SIGNAL - kontakt z panią Dorotą Pietrzak - tel. 690495718 lub w PZU - kontakt z panią Agatą Janus - tel 602751480. Decyzję o ubezpieczeniu dziecka podejmują rodzice.

Od 10 września 2018 r. istnieje w szkole możliwość wykupienia ciepłego posiłku, koszt 4 zł za posiłek. Chętnych prosimy o zapisy w sekretariacie.

09 września 2018