Odwiedziny w Rabkolandzie.

Rabkoland” czyli Rodzinny Park Rozrywki. Tego typu miejsc nie trzeba małym podróżnikom polecać! Od diabelskiego młyna po tor mini motocykli. Od pałacu wampirów po basen z piłeczkami. Od podróży Latającym Autobusem po odpoczynek w Odwróconym Domu! Mali kierowcy mogli wchodzić w kontrolowane kolizje na Formule 1 i 2 albo przemierzać autem Kredkowy Las, a ci, którzy woleli statyczne rozrywki, odnaleźli swoje nowe oblicza w Gabinecie Luster. Jednak na długo w pamięci zostanie charakterystyczny Wiking.

Ciekawe było zwiedzanie Muzeum „Orderu Uśmiechu” oraz Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce.

Tak miło i wesoło spędziły czas 18 września dzieci z klas I-III wraz z opiekunami.

Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Niektórzy, chętnie by tam wrócili...za rok.

Czemu, nie? Dobrej zabawy nigdy dość...

22 października 2018