Poranek wigilijny.

I Cicha noc ma taką moc
W sercach dzieci dobroć budzi
Uczy kochać innych ludzi
I tych małych, i tych dużych
Noc ta zmienia świat

Przyjaźń jest darem serc
Dla każdego, co w potrzebie
Liczy także i na ciebie
Jeśli dasz ją, będzie niebem
Ten nasz wspólny świat

Poranek Wigilijny 20 grudnia był wyjątkowym dniem w naszej szkole. W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia obejrzeliśmy przedstawienie wystawione przez uczniów klas 2 i 3 szkoły podstawowej .Na motywach baśni „Dziewczynka z zapałkami” Pani Marzena, Renata i Iza postanowiły stworzyć scenariusz inscenizacji o szczęśliwszym zakończeniu. I tak przy współudziale dzieci, które wzbogacały treść własnymi słowami powstał scenariusz przedstawienia pt. " Dziewczynko z zapałkami spędź wigilię razem z nami".

Uroczystość poranka wigilijnego  była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń, chwil refleksji, zadumy...Potem były życzenia od pani dyrektor Katarzyny Mężyk oraz wspólne śpiewanie kolęd przy kolorowej choince.

30 grudnia 2018