Randka w ciemno z książką.

Biblioteka szkolna wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowała wyjątkowe walentynki pod nazwą „Randka w ciemno z książką”. Akcja rozpoczęła się już 13 lutego i  trwała kilka dni. Wybraliśmy książki godne polecenia z kategorii: dla najmłodszych, przygoda, kryminał oraz miłość. Każda książka została  zapakowana w ozdobny papier i  przyozdobiona serduszkami, a następnie przewiązana wstążką, żeby wyglądała jak prezent. Tak przygotowane książki odpowiednio wyeksponowano. Uzupełnieniem ekspozycji była walentynkowo przystrojona sala biblioteczna. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zachęciła uczniów do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia książek, których normalnie by nie wybrali. Ludzie uwielbiają niespodzianki i warto to wykorzystać by zyskać nowych czytelników!!!

Natomiast w piątek 14 lutego dużo pracy miały pracownice poczty walentynkowej. Dziewczyny zrobiły ranking rozdanych walentynek i oto jak przedstawiają się wyniki:

-Odział „0”-32 kartki

-Klasa V-20 kartek

-Klasa III-18 kartek

-Klasa II-8 kartek

-Klasa I-7 kartek

-Klasa VI-4 kartki

-Klasa IV,VII, VIII-po 2 kartki.

01 marca 2020