Spotkanie autorskie.

W bibliotece wiejskiej w Mystkowie w dniu 30 września odbyło się spotkanie autorskie z Jarosławem Kaczmarkiem, autorem książek o piłkarzach i piłce nożnej „Gole wszech czasów”, „Tajemnica mistrzów”, „Piszczek”, ”Suarez” i inne. W czasie spotkania autor opowiadał o swoich książkach, przedstawił historię piłki nożnej w formie relacji z meczu. Porównywał mecz do baśni, opowieści, która ma początek, rozwinięcie pełne akcji i zakończenie. W stylu komentatora sportowego autor opowiadał o przebiegach wielkich meczów. Talent pana Jarosława Kaczmarka jest niezaprzeczalny – autor jest zawodowym opowiadaczem, wraz z przyjaciółmi współtworzy „Grupę Studnia O”, z pasją przybliża słuchaczom baśnie, legendy, rozmaite historie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej z Mystkowa i Mszalnicy wraz wychowawcami. Spotkanie to odbyło się w ramach projektu „Maraton Literacki” realizowanego przez Powiatowo i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Sączu.

08 października 2019