Walentynki

Kocha...? Lubi...? Szanuje...? - w "Walentynki" mogłeś przekonać się, czy jest na świecie ten KTOŚ❤❤❤...

14 lutego, w Walentynki, przekazujemy sobie dowody sympatii. Tak było i u nas w szkole Podstawowej w Mszalnicy. W naszej szkole samorząd uczniowski na sali gimnastycznej zorganizował walentynki. Dziewczyny z klasy 8 przygotowały niesamowite konkursy z nagrodami. Zadbały o odpowiednią dekorację –były czerwone balony w kształcie serc .Zapewniły uczestnikom odpowiednie rekwizyty i nagrody . Słodkim akcentem były serduszkowe ciasteczka własnoręcznie upieczone przez Julkę. Wszystko było okraszone pewną dozą głośnej muzyki. Jak na ten dzień przystało była również poczta walentynkowa. Korespondencja z miłymi pozdrowieniami dla koleżanek i kolegów ze szkoły cieszyła się ogromną popularnością , a obdarowanym przyniosła wiele radości u uśmiechu.

12 marca 2019