Wycieczka do Labilandii.

Dnia 23.09.2019 r. odbyła się nasza wycieczka (klas 0-III), do Parku Rozrywki "Labiland" w Skrudzinie. Zmierzyliśmy się z jednym z największych labiryntów w małopolsce. Aby przejść musieliśmy odpowiedzieć na kilka pytań umieszczonych na tabliczkach a właściwe odpowiedzi wskazywały nam drogę do wyjścia. Wśród licznych atrakcji był także "bilard kopany" , kręgle, szachy w plenerze. Szukaliśmy również skarbów za pomocą wykrywaczy metali. Nie zabrakło również uwielbianej przez dzieci dmuchanej zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, trampoliny, boiska do badmintonu. Po dobrej zabawie zaostrza się wszystkim apetyt, więc udaliśmy się na pyszną kiełbaskę z grilla. Z wielką chęcią pojechalibyśmy tam znowu. Ta wycieczka to była niezapomniana przygoda.

29 września 2019