Zabawa karnawałowa.

Dnia 20 lutego 2020 roku po raz kolejny odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII.

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, lwy, krokodyle, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła...

Zabawę karnawałową dla młodszej grupy poprowadziły uczennice klasy 5 przy aktywnej pomocy wszystkich nauczycieli. To dzięki ich zaangażowaniu „maluchy” bawiły się znakomicie. Przygotowano i przeprowadzono szereg zabaw ruchowo- muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom zabawę. Ale i starsze dzieci w naszej szkole potrafiły się świetnie bawić. W rolę animatorów wcielili się uczniowie klasy 8: Julka, Wiktoria i Maciek. Mam chusteczkę haftowaną, krzesełka i wiele innych zabaw przyniosły dzieciom wiele radości.

01 marca 2020